Skrzynka narzędziowa i masz wszystko pod ręką!

Każdy majsterkowicz ma swoje podstawowe narzędzia, które ułatwiają mu prace wokół domu. Złota rączka potrafi zreperować wszystko pod warunkiem, że potrzebne akcesoria zgromadzone są w jednym miejscu. Skrzynka narzędziowa to idealny zestaw dla majsterkowiczów. W sprzedaży dostępnych jest kilka rodzajów takich zestawów.

We wnętrzu skrzynki znajdziemy kilka (w podstawowej wersji dwa) organizerów, wyjmowaną tackę. Dzięki skrzynce na narzędzia szybko posegregujesz najbardziej potrzebne sprzęty. Gwoździe i śruby, śrubokręty, młotki, obcęgi, papier ścierny. Na wszystko znajdzie się tu miejsce. Profesjonalne skrzynki narzędziowe wyposażone są we wzmocnione wykonane z tworzywa, funkcjonalne zamknięcie i bimateriałowy uchwyt. Najwygodniejsze są skrzynki wykonane z polipropylenu.

Niewielka waga jest istotna, gdyż zapewnia komfort w przenoszeniu. Równie lekkie są skrzynie aluminiowe. Mogą być one dodatkowo wyposażone w pasek na ramię, kieszenie do przechowywania narzędzi. Taka walizka na narzędzia zapewnia bezpieczne przechowanie narzędzi (zamki zabezpieczające) oraz ich łatwe posegregowanie.
Jeśli zwykła podstawowa skrzynka już Ci nie wystarczy, może zainteresujesz się większą skrzynią narzędziową na kółkach o pojemności 91 l? Wyposażona jest w motylkowe śruby do mocowania akcesoriów i zaczepy zamykane na kłódkę. Kółka ułatwiają transport, a dzięki teleskopowej rączce nawet ciężka zawartość, może być szybko i sprawnie przetransportowana. To propozycja dla osób, które profesjonalnie zajmują się usługami remontowymi. takim osobom dedykowany jest tzw. ruchomy warsztat na kółkach – segmentowy pojemnik odłączany, służy jako skrzynia z organizerami. Dolny sektor walizy, przeznaczony jest na elektronarzędzia. Uchwyt teleskopowy zapewnia wygodny transport. Porządny układ jezdny to stabilna konstrukcja, która udźwignie spory ładunek narzędzi i akcesoriów.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.